Styret i Grenland Klatreklubb

Roar Olsen

Leder / Forman

Tlf: 90564485
roarforris@gmail.com

Sven Arne Thorsen

Nestleder

Tlf: 93062266
Sven.arne.thorsen@gmail.com

Kevin Dring

Kasserer

Tlf: 94824580
kevin.dring@gmail.com

Jonas Haugen

Sekretær

Tlf: 98007337
Jonahaug@gmail.com

Thor Inge Hansen

Styremedlem / Sikkerhet- og kursansvarlig

Tlf: 45283673
Thor.inge.hansen@gmail.com

Jimmy Karlsen

Styremedlem

Tlf: 48102731
jimmykarlsen@outlook.com

Camilla Finholt

Styremedlem

Tlf: 48039105
Camilla.finholt@gmail.com

Andrea Tvera

Styremedlem

Tlf: 98459429
Andrea.tvera@gmail.com

REFERATER

Finn refereatene du leter etter her.

KONTAKT OSS

Du kan kontakte klubben ved bruk av e-post adressen grenlandklatreklubb@gmail.com eller kontakt skjermaet under.

14 + 12 =